Najważniejsze Iventy modowe w kraju!

Luty rozpoczynamy jak zwykle w wielkim hukiem, teraz przed nami najważniejsze Iventy Modowe w kraju – nie powinno was tam zabraknąć. Jako eksperci w swojej dziedzinie chcieliśmy przedstawiać wam najważniejsze z nich.

23.02 Project Fashion Day – moda na Dolnym Śląsku

Już po raz trzeci odbędzie się konferencja „Moda a biznes”, event organizowany przez agencję modelingową Spot Management. Wszystko w ramach Project Fashion Day – wyjątkowego przedsięwzięcia łączącego praktyczne warsztaty, eksperckie konferencje i pokazy mody. Na tegorocznej edycji dowiemy się, jak połączyć modę i CSR (B. Dwornik), jak od kuchni wygląda influencer marketing (A. Czech i M. Haniszewski) oraz kim są smart-shopperzy (M. Włoch). Odwiedź salon Empik we wrocławskiej Renomie 23 lutego w godzinach 12.00–16.00 i poznaj tajniki modowego biznesu.

22–24.02 Book, Vintage & Vinyl Fest

Trzydniowe wydarzenie to obowiązkowy punkt na mapie wszystkich miłośników vintage! Event organizowany jest w Warszawie, w Hali Gwardii przy Placu Żelaznej Bramy 1. Przez cały weekend możesz spotkać najciekawszych projektantów mody młodego pokolenia. Do tego kupisz unikatowe winyle i uzupełnisz swoją domową biblioteczkę o czytelnicze białe kruki. Wstęp wolny!

1.03 Szkolenie trendy w modzie SS 2020

Chcesz poznać modowe trendy? To wydarzenie dla Ciebie! Szkolenie z trendów w modzie na wiosnę/lato 2020 skierowane jest do studentów, osób interesujących się modą lub na co dzień pracujących w tej branży – grafików, stylistów sesji czy marketingowców. Na warsztatach poznasz mega- i mikro trendy w modzie damskiej na rok 2020. Szkolenie odbędzie się w Mamu Space w Krakowie.

9–17.03 Cracow Fashion Week

Jedno z największych wydarzeń modowych w Polsce. Fashion Week organizowany jest przez Krakowskie Szkoły Artystyczne i agencję modelek Reklamex. Oprócz pokazów mody, odbędą się wernisaże fotografii, warsztaty z szycia toreb oraz projektowania biżuterii. Nie zabraknie też wykładów ekspertów.

Konferencja z modowymi specjalistami, pokazy mody czy warsztaty? Ty wybierasz! Nie przegap najciekawszych wydarzeń modowych i bądź zawsze na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *