Jesień za pasem, co dobrać?

Jesień a pasem zastanawiacie się na pewno, jakie dodatki dopasować, przedstawiamy wam kilka naszych nowości, które idealnie spełnią się jako dopełnienie waszego jesiennego stroju. Jak dobieracie kolor szalika do całej stylizacji? Do torebki, butów, a może wyłącznie do odcienia swojej cery? Projektanci proponują w tym sezonie łączyć kolorystycznie szal z płaszczem, marynarką czy sukienką, a nawet zakładać te dwa elementy z tego samego materiału. To kolejny dowód na to, że total looki w modzie są ciągle na czasie!

 

Wyjątkowy szal wełniany Peru Arequipa tkany z czystej alpaki .
(100%  alpaca) jest fantastycznie miękki, lekki oraz niebywale ciepły.

Pomimo niewielkiej masy, szal jest bardzo ciepły dzięki specjalnym włóknom wypełnionym powietrzem, które zatrzymują ciepło.

Nad wyraz fenomenalna wełna czesana pochodzi z alpak żyjących w Peru, w bardzo wysokich partiach gór Andów, gdzie panują gorące dnie i ekstremalnie zimne noce.

Wełna alpaki jest włóknem nieprzetworzonym co oznacza, że została tylko uprana i przed farbowaniem nie została poddana żadnej obróbce chemicznej. Idealnie sprawdzi się dla alergików oraz osób z delikatną skórą. O wiele lepiej izoluje od zimna niż zwykła wełna owcza. Bardzo odporna na zużycie…na wiele pokoleń

szal wełniany z alpaki szary

Cena: 395,00 zł produkt dostępny

Nr katalogowy: CA144;

Kategoria: szaliki damskie;

Typ: szal wełniany z wełny baby alpaka;
Kolor: szary, beżowy, kremowy ;
Rozmiar: 70 cm x 200 cm;
Materiał: 100% wełna baby alpaka premium;

Szal wełniany z młodej alpaki, wyjątkowo miękki i delikatny. Szal daje przyjemne odczucie ciepła, ceniony przez Panie które preferują delikatną wełnę. Wełna alpaki jest hipoalergiczna. Szal wełniany dwustronny, zakończony małymi frędzlami o przeplocie w jodełkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *