Niezbędnik Panny Młodej

 

Styl i elegancja, tym razem to szale z magia kaszmiru będą kluczowym elementem twojej stylizacji. Nowe wzory – pomogą wam uporać się z pogodą za oknem niezwykle bogata kolekcja urozmaicona w kolory, ekspresje i emocje.

 

W dniu ślubu dzieje się naprawdę dużo i jest tyle emocji, że każda godzina upływa znacznie szybciej niż zwykle. Warto przeżyć go najlepiej, jak to tylko możliwe. Do tego właśnie potrzebna jest ślubna checklista –

1. Przygotuj scenariusz dnia ślubu i wesela.

man and woman on white stair standing in the middle of crowd

2. Sprawdź wszystkie elementy ślubnej garderoby.

Jednym z nich na pewno są szale, okrycie ramion, którego nie może zabraknąć żadnej Pannie Młodej –  niezależnie od miejsca czy będzie to Urząd Stanu Cywilnego czy wybrany przez nasz Kościół.

Przygotowaliśmy propozycję kilku wariantów pierwszy z nich to szał z wełny merynosa.

Szal wełniany w przepięknym kolorze mlecznym. Odcień szala jest odcieniem zimnym jaśniejszym od ecru. Jest zwiewny, bardzo delikatny ale opleciony wokół szyi daje przyjemne odczucie ciepła. Nadaje się do płaszcza jako jesienno-zimowy bądź do osłonięcia ramion jako wieczorowy. Szal ceniony przez Panie które preferują delikatną wełnę. Idealnie nadaje się do sukni ślubnej. Szal nie posiada frędzli.

Druga Propozycja to:  Szal z wełny ze wzorem żakardowym w kolorze off-white

Może być doskonałym dodatkiem do stroju wieczorowego. Delikatny żakardowy wzór. Będzie idealnym dodatkiem do sukni ślubnej w kolorze ecru, białej lub off-white.

3. Skompletuj niezbędnik Pary Młodej

Zgoda, Zgoda, Zgoda, Zgoda 🙂

assorted flowers on gray metal bucket

 

4. Wyśpij się i zjedz pożywne śniadanie

Ta prosta rada jest często niedoceniania przez Pary Młode. Przez natłok zadań i rosnący stres w ostatnich dniach przygotowań ślubnych wielu narzeczonych niedosypia i niedojada. Trzeba koniecznie dać temu kres w dniu ślubu! Dlatego wyśpij się i zjedz pożywne śniadanie, nawet, jeśli (ze stresu) nie czujesz głodu! Czeka Cię długi dzień i długa noc, pełne atrakcji i ogromnych emocji! Chyba nie chcesz liczyć godzin do końca, albo, co gorsza, przysypiać za stołem weselnym? Nie pozwól zmęczeniu umniejszyć poziomu odczuwanego szczęścia! Wyśpij się, zjedz śniadanie i ciesz się każdą chwilą swojego wymarzonego ślubu! 

slice banana and strawberry

6. Przygotuj i zabezpiecz pudełko na koperty

Większość prezentów ślubnych to koperty. Przemnóż ich liczbę przez liczbę zaproszonych par, a okaże się, że nie da rady trzymać ich wszystkich w dłoniach. Potrzebne jest estetyczne pudełko, za które odpowiedzialna będzie jedna osoba – najczęściej świadek. Nie chcesz chyba, aby ślubne koperty walały się gdzieś luzem lub wrzucone były do reklamówki foliowej z marketu? Ustal także, gdzie pudełko będzie przechowywane po zebraniu wszystkich prezentów. Powinno to być miejsce bezpieczne, pod kluczem, do którego nikt nie ma dostępu. Zdarzały się sytuacje, gdy wszystkie koperty zostały skradzione podczas weselnej zabawy. Nie pozwól, by do tego doszło!

7. Spakuj słodycze i alkohol na „bramy”

selective focus photo of pastries

8. Podziękuj gościom za przybycie

Każdy z gości obecnych na Twoim ślubie i weselu wykonał znaczny wysiłek, by towarzyszyć Ci w tym ważnym dniu. Elegancki strój, prezent ślubny, czasem nawet fryzjer i makijażysta – to mnóstwo czasu i pieniędzy, które postanowił poświęcić, by być z Tobą, gdy będziesz wkraczać w małżeńskie życie. Być może nie każdy z gości tego oczekuje, ale z pewnością poczuje się miło, gdy w jakiś sposób zauważysz i docenisz ten trud.

two people standing on brown wooden floor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *