Przygotuj się na zimę ! Najnowsze trendy.

Tego roku możemy wytypować zdecydowanie wiele, romantyczne dzianiny, paryska elegancja oraz żywe kolory – tak brzmią najgłośniejsze trendy w zimowej kolekcji. Absolutnym hitem okazał się Millennial Purple, jego krótka charakterystyka poniżej,

Trendy jesień-zima 2019/2020: Millennial purple

Milenialsi (czyli ludzie urodzeni w latach 80. i 90. XX wieku) doczekali się (przynajmniej) setek publikacji na temat tego, co lubią, dokąd wyjeżdżają i gdzie robią zakupy. Przeanalizowano ich zwyczaje żywieniowe i rozłożono na czynniki pierwsze ich życie miłosne. Pokoleniu Y „przydzielono” nawet kolor – Millennial pink, czyli rozbielony róż (jest on symbolem równości, zanikania granicy między tym co damskie i męskie oraz tolerancji). Zagraniczne serwisy, parafrazując nazwę barwy Milenialsów, stworzyły nowy kolor – Millennial purple i już okrzyknęły go hitem sezonu jesień-zima 2019/2020. Podobnie jak Millennial pink, Millennial purple też jest pastelowy, przywodzi na myśl jogurt jagodowy albo kwiaty bzu. Według projektantów (m.in. Toma Forda czy Carly Cushnie) mamy go nosić od stóp do głów w monochromatycznym total looku.

Magazyny modowe polecają z czym je najlepiej nosić:

Naprawdę efektowne zestawienie stworzysz, łącząc Millennial Purple z pomarańczowym. W kwestii krojów nie kombinuj wtedy za dużo. Liliowy pulower i ołówkowa spódnica w ceglastej tonacji to pomysł na prostą stylizację, która zrobi niezwykłe wrażenie. Jeśli po pracy chcesz w takim stroju pójść na randkę, dodaj mnóstwo złotej biżuterii – ciepły blask to coś, co pastelowa purpura kocha najbardziej. Połączenie pastelowego fioletu i pomarańczu świetnie wygląda również w detalach. Blokowanie tych kolorów na torebce czy sneakersach to strzał w dziesiątkę. Rozglądaj się za takimi akcesoriami!

My przygotowaliśmy kilka propozycji z naszej kolekcji, które idealnie wpasują się w najnowsze trendy jakim jest nasz  Millennial Purple: Przepiękna Jodełka !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *