Szale wieczorowe jak nosić!

Jak wiązać szal do sukienki?

Zastanawiasz się, jak nosić szal do sukienki? Cóż, najlepsze są zawsze najprostsze metody. Świetnie zatem prezentuje się zarzucony na ramiona i delikatnie związany na wysokości końca pleców. Nie potrzebujesz zakrywać ramion? Opuść go delikatne na przedramiona. Ciekawą opcją jest też swobodne przerzucenie szala przez dekolt. Zdecydujesz się na tę wersję? Pozwól jego końcom luźno opadać. Dobrze żeby szał opierał się na nadgarstkach dodatkowo podkreśla ich delikatną line.i

Jak wiązać szal do sukienki wieczorowej?

Szal to dodatek, który rewelacyjnie sprawdzi się nie tylko podczas wesel. To  wspaniały dodatek do każdej stylizacji, który wydobędzie każde piękną drzemiące w Kobiecie. Czeka cię wystawne przyjęcie? Wkomponuj go do swojego looku, a uzyskasz naprawdę elegancką historię. Jak nosić szal do Możesz wykorzystać opisane powyżej sposoby lub przewiesić go przez szyję (tym razem jego końce będą znajdować się z przodu) i pozwolić swobodnie opadać. Wolisz bardziej nowoczesne rozwiązania? Dołóż do niego efektowną broszkę. Jak upiąć szal do sukienki? Ozdobę wepnij w materiał na wysokości biustu lub udekoruj nią wiązanie szala.

Przygotowaliśmy dla was kilka wspaniałych propozycji, które możecie wybrać:

Na szczególne okazje

Sukienki wieczorowe wymagają wyjątkowej oprawy, dlatego okrycia ramion muszą tu spełniać określone warunki. Przede wszystkim – stawiamy na wysoką jakość. Do szykownej, drogiej sukni nie można założyć zwykłej bawełnianej chusty czy poliestrowej narzutki. Najodpowiedniejszy będzie szal z jedwabiu, ewentualnie kaszmiru, jeśli sukienka jest z grubszego materiału, np. aksamitu. Szal do wyjściowej sukni może być skromny jeśli chodzi o kolorystykę i wzornictwo, ważne, by był ze szlachetnego materiału. Sukienki na wesele także można łączyć z eleganckimi szalami. Musi on być na tyle duży, by zakryć szczelnie całe ramiona i dekolt, wtedy na uroczystości kościelne nie trzeba zakładać żakietu czy płaszcza.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *